Hizmet Bölgelerimiz

su-kacagi-istanbulHizmet Bölgelerimiz

İstanbul gibi yoğun ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar için su kaçağı inanılmaz derecede hayatı zindana çeviren bir konuda. Yoğun bir temponun hakim olduğu iş ve hayatında su kullanımı ne kadar önemli ise kullanımı da bir o kadar fazladır. Su kaçağının hem tespiti hem de giderilmesi anlamında ancak, eski usul kırıp dökme yerine, son teknoloji, modern cihazları kullanan Şüheda Tesisat, müşteri memnuniyeti açısından uzak, yakın demeksizin İstanbul’un her bölgesine uzman ekip ve profesyonel kadrosu ile hizmet veriyor.
İstanbul dışında Kocaeli gibi yakın bölgeler içinde hizmeti müşterinin ayağına götüren Şüheda Tesisat, her semt ve bölge için tüm ekipmanı ile hazır bulunuyor.

Termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile teknolojinin son ürünü modern cihazlar ile hizmet veren Şüheda Tesisat, bu cihazlar ile su kaçağının olduğu yeri nokta atışı şeklinde, kesin sonuçlu olarak tespit ediyor. Sadece su kaçağının ve su sızıntısının olduğu ufak bir noktayı kırarak su kaçağı tamir işlemini gerçekleştiren Şüheda Tesisat, eski usul kırıp, dökme işlemine gerek kalmaksızın su kaçağı sorununu ortadan kaldırmış oluyor. Böylece su kaçağı sorununuz hem kısa sürede halolurken hem de su kaçağı tamiri sonrası oluşacak tadilat masrafı gibi sorununuz olmuyor.

İstanbul’un her yerine ve Kocaeli gibi yakın bölgelere de aynı iş kalitesini götüren Şüheda Tesisat, yüzde 100 iş teslim garantisi ve uygun fiyat politikası ile de alanında en çok tercih edilen firmalar arsında en üst sıralarda yer alıyor.

[dt_fancy_separator separator_style=”line” separator_color=”default” el_width=”100″]