Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı TespitiFirmamızın faaliyet konularından biri de su kaçağı tespitidir. Gelişen teknoloji ile birlikte su kaçağı tespiti çok kısa zamanda gerçekleştirilir. Artık yüksek teknoloji ürünü termal kameralar ile tesisat borularınız görüntülenerek kaçağın olduğu yer hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan noktası noktasına tespit edilebilmektedir.

Hanelerde veya işyerlerinde amatörcek yapılan kaçak tespiti işlemi için saatlerce süren kırma ve dökme işlemi yapılmaktadır. Tahmin edilen yerler kırılır ve ta ki bu doğru yer bulununa kadar tahmin yoluyla bir çok noktada kırma işlemi gerçekleştirilir. Yüksek teknolojideki cihazlarla öncelikle noktasal olarak kaçağın tespiti yapılır. Sonrasında ise gidere gönderilen küçük kameralarla her ayrıntının tek tek incelenmesi ile en küçük noktaların bile onarım işlemleri kolay bir şekilde yapılır. Bu işlemler esnasında hiçbir bölgeye herhangi bir hasar katiyen verilmez.

Şüheda Tesisat’ın su kaçağı tespiti hizmetinden yararlanmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi (0555 368 78 86) arayarak, teknik destek personelimizden randevu alabilirsiniz. Hiçbir sıkıntı ve zahmete girmeden çok kısa bir sürede kaçağın veya sızıntının olduğu yer tespit edilip, ekiplerimiz tarafından yine çok kısa sürede tamir edilecektir. Ve unutulmamalıdır ki, yapmış olduğumuz bu tespit ve tamir işlemleri firmamız tarafından %100 garantilidir.

Kırmadan, Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi son teknoloji ürünü cihazlarla kaçağın veya sızıntının olduğu yer uzman ekiplerimiz tarafından milimi milimine tespit edilerek, sadece o bölgedeki küçük bir alan kırılıp, tamirat işlemi gerçekleştirilmektedir.

Su kaçağı tespiti ve tamiri hakkında daha geniş bilgi almak veya kafanıza takılan konularda danışmak, “su kaçağı tespiti nasıl oluyor?, su kaçağı tespiti fiyatı nedir? binalarda su kaçağı nasıl önlenilir? v.s.” gibi sorularınıza cevap bulmak için çağrı merkezimizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.