Şüheda Tesisat Hakkında

Şüheda Tesisat HakkındaSu kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri konusunda en son teknolojik modern aletler ile hizmet veren Şüheda Tesisat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteyi ayağınıza getiriyor. Uzman kadrosu, tecrübeli ekibi ile profesyonel bir şekilde hizmet veren Şüheda Tesisat, su kaçakları konusunda çözüm ortağınız olarak hizmet veriyor.

Sektördeki çalışmaları ile önemli referanslara sahip olan Şüheda Tesisat, başarı ivmesini her geçen gün artırırken, su kaçakları tespiti ve su kaçakları onarımı alanlarında bilgi ve tecrübesi kalıcı çözümler sunuyor.

Su kaçaklarının tespiti aşamasında Şüheda Tesisat, eski usul tüm bölgenin kırılması yerine, son teknoloji ürünü modern aletler ile nokta atışı şeklinde su kaçağı tespiti yapılarak, sadece o bölge üzerinde gerekli çalışmaları yaparak, su kaçaklarına müdahale ediyor.

Şüheda Tesisat, termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile su kaçağının olduğu yeri tespit ederek, sadece su kaçağının ve su sızıntısının olduğu ufak bir noktayı kırarak su kaçağı tamir işlemini gerçekleştiriyor. Böylece eski usul kırıp, dökme işlemine gerek kalmaksızın su kaçağı sorunu ortadan kalkmış oluyor. Ayrıca bu yöntem sonrası oluşacak tadilat masrafından da kurtulmuş oluyorsunuz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Şüheda Tesisat, uygun fiyat garantisinin yanı sıra, işlem sonunda yüzde 100 garanti vererek, yaptığı işin de arkasında duruyor.

Şüheda Tesisat’ın yaptığı işi garanti kapsamı altına alması ve uygun fiyat politikası ile hareket etmesi, hem müşteri memnuniyetini hem kalitesini hem de uzman ekip ve profesyonel kadrosunun su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri konusunda ilk sıralarda tercih edilmesinde büyük rol oynuyor.